PESMENPOL ORZEŁ CUP przełożony o tydzień!

W ten weekend na obiekcie Orła Myślenice miał się odbyć turniej w kategorii orlików - PESMENPOL ORZEŁ CUP - organizowany przez nasz klub przy wsparciu Województwa Małopolskiego w ramach programu Małopolska na sportowo. Turniej z uwagi na ulewne opady deszczu oraz w trosce o zdrowie małych piłkarzy został przełożony na kolejny weekend.

Pełną rozpiskę i aktualizację meczów eliminacyjnych oraz finałowych opublikujemy na początku tygodnia. Zaktualizowana zostanie lista drużyn uczestniczących w tegorocznych rozgrywkach, ale jednego jesteśmy pewni - organizacyjnie mamy dopięte wszystko na ostatni guzik.

Zawodnicy wszystkich drużyn otrzymają efektowne medale, odlewane specjalnie na nasz turniej. Każdy uczestnik może liczyć na ciepły posiłek oraz suchy prowiant. Grania jest dużo, bowiem każda drużyna na murawie spędzi co najmniej około 150 minut, a przerwy między meczami nie będą zbyt długie z uwagi na rozgrywanie meczów jednocześnie na czterech boiskach. Nagrody mamy również atrakcyjnie - ich łączna pula w sprzęcie opiewa na kwotę około 4 000 zł! To wszystko dzięki naszym sponsorom, którym poświęcimy osobny artykuł, a już dziś przygotowaliśmy bandy odgradzające boisko z bannerami naszych partnerów. Organizacyjnie już trochę się napracowaliśmy, teraz liczymy na pogodę i widzimy się za tydzień!