U15: Hat-trick Kacpra Dudzika i komplet punktów z Hutnikiem!

Trampkarze w końcu z wiosennym kompletem punktów! Podopieczni trenera Marka Łacnego wygrali z drugim zespołem Hutnika Kraków 4:1 i zanotowali ważne punkty na szczeblu Małopolskiej Ligi Trampkarzy, które mamy nadzieję, będą dobrym prognostykiem przed kolejnymi meczami Orłowców.

Strzelanie w tym meczu rozpoczął kapitan Orła Maksymilian Szklarz, który minął obrońcę i trafił na 1:0. Później prowadzenie podwyższył Kacper Dudzik, ale jeszcze przed przerwą kontakt złapali rywale, gdy po błędzie w wyprowadzaniu piłki bramkę do szatni zdobyli Hutnicy.

W drugiej połowie choć początkowo biało-zieloni bronili się przed naporem Hutników, to dzięki dwóm trafieniom Kacpra Dudzika mogli być spokojni o wynik na 20 minut przed końcem rywalizacji. Wahadłowy Orła Myślenice zakończył tym samym spotkanie z hat-trickiem na swoim koncie, a zespół zainkasował ważne trzy punkty w ligowej rywalizacji na szczeblu wojewódzkim.

Orzeł Myślenice - Hutnik II Kraków 4:1 (2:1)
Szklarz, Dudzik 3

ORZEŁ: Burkat (Nalepa) - Pluszczyk, Hudaszek, Konieczny - Dudzik, Bajer, Kubiczek, Żądło - Cygan - Szklarz, Hosaja oraz Horabik, Kołodziejczyk, Madej, Modes, Płaczkowiec, Rokosz