U15: Dobre mecze trampkarzy z Pcimianką i Górnikiem

Podopieczni trenera Jakuba Burtana zagrali kolejne dwa mecze ligowe z wymagającymi przeciwnikami. W obydwóch to rywale byli faworytem, ale młodzi Orłowcy pokusili się w jednym z nich o niespodziankę. W meczu wyjazdowym z Pcimianką Pcim zawodnicy Orła Myślenice wygrali 3:1 (1:0), natomiast w starciu z Górnikiem Wieliczka przegrali 0:4.

Mecz z Pcimianką koncertowo pod względem taktycznym rozegrali Orłowcy i dzięki żelaznej defensywie nie pozwolili rywalom na zbyt wiele. Do przerwy myśleniczanie prowadzili 1:0 po golu Jakuba Górki, natomiast po przerwie rywal ruszył do odrabiania strat i nadział się na skuteczne kontry, po których najpierw bramkę zdobył Jakub Kuchnia, a za chwilę na 3:0 podwyższył Adrian Ciślik. Pcimianka w końcówce zdobyła jedynie honorową bramkę.

W starciu z Górnikiem Wieliczka niespodzianki już nie było i rywale wygrali 4:0. Można powiedzieć, że porażka byłaby wyższa gdyby nie fantastyczna postawa Błażeja Kurowskiego w bramce myśleniczan. Golkiper Orła zanotował kilka świetnych interwencji, a gracze z Wieliczki byli przeważającą stroną w tym spotkaniu i odnieśli zasłużone zwycięstwo.

Pcimianka Pcim - Orzeł Myślenice 1:3