U14: Dwa zwycięstwa trampkarzy II na zakończenie sezonu!

Dla grających w myślenickiej I lidze okręgowej zawodników drugiej drużyny trampkarzy Orła Myślenice złożonych głównie z graczy z młodszego rocznika 2010, sezon 2023/24 już się zakończył, a ostatnie dwa mecze przyniosły sporo powodów do radości, bowiem podopieczni trenera Jakuba Stasiaka odnieśli przekonujące zwycięstwa.

Orłowcy najpierw pokonali Jordan Zakliczyn aż 9:3, a hat-trickiem popisał się pochodzący z Zakliczyna Gabriel Burkat, nie mający litości dla rówieśników. Sporo strzelali też Borzęcianie - dwa razy na liście strzelców zameldował się Marcel Żądło, raz Wojtek Kołodziejczyk i raz Józef Madej. Listę strzelców uzupełnili Arkadiusz Tajs i Przemysław Świerczyński.

W ostatnim ligowym meczu drużyna trenera Jakuba Stasiaka mierzyła się z Gościbią Sułkowice i tu również Orłowcy pewnie pokonali rywali. Biało-zieloni wygrali 6:3, a bramki strzelali dwie Kacper Płaczkowiec i po jednej Brajan Kubiczek, Dawid Dąbrowski, Wiktor Hosaja oraz Józef Madej. W ostatniej kolejce drużyna Orła Myślenice zyska punkty walkowerem po wycofaniu się Grodziska Raciechowice i tym samym zakończy sezon mniej więcej w środku pierwszoligowej stawki z piętnastoma punktami zdobytymi wiosną.

Orzeł Myślenice - Jordan Zakliczyn 9:3
Burkat 3x, Żądło 2x, Kołodziejczyk 1x, Świerczyński 1x, A.Tajs 1x, Madej 1x

Orzeł Myślenice - Gościbia Sułkowice 6:3
Kubiczek 1x, Płaczkowiec 2x, Dąbrowski 1x, Hosaja 1x, Madej 1x