U13: Wielki niedosyt na zakończenie ligi, ale młodzicy zostają w I lidze!

Bardzo dobre widowisko sprezentowali nasi młodzicy kibicom i opiekunom na zakończenie rundy jesiennej w I lidze okręgowej. Szkoda jednak tego meczu, ponieważ Orlowcy w zasłużyli conajmniej na jeden punkt w starciu z Puszczą Niepołomice.

Niestety po raz kolejny brakło szczęścia i zdecydowania pod bramka rywali, a Puszcza zdobyła jedyna bramkę w tym spotkaniu w kuriozalny sposób. Praktycznie cały mecz Orzeł miał przewagę, od początku bardzo groźnie atakując. Niestety stuprocentowa, niewykorzystana sytuacja sam na sam z bramkarzem się zemściła. Goście wykonywali rzut wolny z okolicy środka boiska, niegroźny strzał chciał wybić nasz zawodnik ale nieczysto trafił w piłkę i ta przelobowała naszego golkipera. W drugiej połowie podopieczni Michała Cichonia ambitnie dążyli do wyrównania, ale Puszcza dowiozła do końcowego gwizdka korzystny rezultat.

Ostatecznie podopieczni trenera Michała Cichonia uplasowali się na szóstej pozycji, będąc beniaminkiem I ligi okręgowej młodzików. Ta pozycja w tabeli zapewnia pozostanie na pierwszoligowym poziomie rozgrywek i na wiosnę wszystkie zespoły z wyzerwowanym dorobkiem punktowym rozpoczną rywalizację od nowa. Teraz czas na zimowe przygotowania oraz turnieje halowe, w których z pewnością nasza reprezentacja wystąpi.

Puszcza Niepołomice - Orzeł Myślenice 1:0 (0:0)

ORZEŁ: Matoga - Pyrdoł, Hankus, Gołąb, Suder, Kowalcze (kpt), Kuchnia, Gracz, Ciślik, z ławki wchodzili: Kurowski, Bruzda, Rapciak, Szilder, Mitana, Ożóg, Iwanicki