U13: Udany rewanż, młodziki deklasują lidera!

Młodzi biało zieloni przystępowali do pojedynku z liderem podbudowani wysokim zwycięstwem 9:0 z Armaturą i chcieli zrewanżować się gościom ze Skawiny za porażkę w pierwszym meczu 2:5.

Pierwsze minuty meczu były wyrównane, a jako pierwsi na prowadzenie dość szybko wyszli goście po pięknym strzale z rzutu wolnego. Jednak odpowiedź Orłowców była aż nadto skuteczna. Dwie piękne bramki zdobył Krzysztof Górka, obydwie po indywidualnych akcjach lewym skrzydłem. W obydwu przypadkach minął obrońców i z zimną krwią umieścił piłkę w siatce. Przed przerwą jeszcze jedną bramkę dołożył Fąfara, celnie uderzając w długi róg po ładnej zespołowej akcji. Po przerwie Orzeł nie zwalniał tempa i chciał zdobyć jak najwięcej bramek.

Ozdobą spotkania były kolejne piękne trafienia. Najpierw z około 30 metrów huknął nie do obrony Kiebuła i było 4:1, była to bramka godna największych stadionów na świecie. Piątą bramkę zdobył Szczurek, który dostał piękne podanie na skrzydło, wbiegł w pole karne i przelobował wychodzącego bramkarza. Kropkę nad i postawił kapitan zespołu Łabędzki, który otrzymał wyśmienite podanie prostopadłe od Szczurka i w sytuacji sam na sam umieścił pewnie piłkę w siatce. Cały zespół zagrał bardzo dobry mecz, zmiennicy nie odstawali od zawodników grających w pierwszym składzie. Drużyna pokazała charakter i wielka wole zwycięstwa co przyniosło biało zielonym cenne trzy punkty.

Orzeł Myślenice - Milenium Skawina 6:1 (3:1)
Górka 2, Fąfara, Kiebuła, Łabędzki

ORZEŁ: Kozaczyk, Łabędzki (kpt) Lech, Szlachetka, Kopta, Kiebuła, Górka, Szczurek, Pitak, Rutka, Ostafin, Cyrek, Stankiewicz, Krzemieński, Karpierz, Płatek, Fąfara.