U13: Trwa wspaniała passa, młodzicy wygrali 8 razy z rzędu!

Podopieczni trenera Michała Cichonia są już o krok od mistrzostwa i awansu do I ligi młodzików. W pozostałych czterech spotkaniach ligowych potrzebują zdobyczy czterech punktów, aby zapewnić sobie awans na wyższy szczebel rozgrywkowy. W poniedziałek zawodnicy Orła reprezentowani przez zawodników szkółki piłkarskiej Orliki Myślenice wygrali z FA Tokarnia 5:2 i zrobili milowy krok w stronę mistrzostwa.

Biało-zieloni totalnie zawalili pierwsza polowe spotkania, grali bez werwy i zdecydowania w obronie i to goście prowadzili po pierwszej połowie spotkania. Po błędzie obrony z rzutu wolnego pośredniego bramkę zdobyli goście z Tokarni i mimo kilku dobrych sytuacji Orła prowadzili do przerwy. W drugiej odsłonię spotkania Orlowcy zagrali jak inna drużyna: walecznie, zdecydowanie i wielka wolą odrobienia strat. Bramkę wyrównująca Górka-Khafaga zdobył już po upływie niecałych 2 minut tej części gry. Kolejne pięknie trafienie dołożył Ciślik i Orlowcy prowadzili. Niespodziewanie piękna bramkę zdobyli goście i przy stanie 2:2 nasi zawodnicy mocno ruszyli do przodu. Kolejna przepiękna bramkę strzelił Ciślik, kolejne dołożyli Gorka-Khafaga i Banowski. Było to 8 zwycięstwo z rzędu. Orlowcy pewnie prowadzą w tabeli z kompletem 24 punktów.

Orzeł Myślenice - FA Tokarnia 5:2 (0:1)
Bramki: 2 Adrian Ciślik, 2 Szymon Górka-Khafaga, Jan Banowski

ORLIKI: Kurowski, Matoga - Górka, Szlachetka, Przęczek, Chmiel, Rusek, Nowacki (kpt), Górka-Khafaga, Ciślik, Kowalcze, Bednarczyk, Łapa, Banowski, Rapciak, Gielas, Pyrdoł