U13: Młodziki kończą sezon mocnym uderzeniem!

Dwa ostatnie pojedynki rozegrali młodzi biało-zieloni w II lidze młodzików. Przed tymi meczami choć gracze Orlików Myślenice doznali swojej jedynej porażki w tegorocznych rozgrywkach z Dalinem Myślenice, to byli już pewni awansu do pierwszej ligi i nic nie mogło zabrać im pierwszego miejsca w tabeli.

W spotkaniu z Lubomirem Orlowcy cały mecz kontrolowali przebieg wydarzeń na boisku. Konstruowali piękne, składne akcje zakończone wielokrotnie celnymi uderzeniami, gra w tym spotkaniu niezwykle cieszyła wszystkich zawodników i zgromadzonych kibiców. Mecz z Dalinem był bardzo zaciętym pojedynkiem, zwłaszcza, ze w składzie gości zza między występowało wielu zawodników z pierwszej drużyny. Derbowa atmosferę czuć było od pierwszego gwizdka sędziego a mecz stał na bardzo wysokim poziomie. Mimo przewagi Orlowcow to Dalin zdobył pierwsza bramka po pięknej zespołowej akcji. Po przerwie spowodowanej burzą biało-zieloni zagrali jeszcze bardziej zdeterminowani i przed przerwa po ładnych akcjach i golach Nowackiego i Ciślika nasi wyszli na prowadzenie. W drugiej odsłonię Dalin zdobył dwie bramki i znowu Orzeł musiał odrabiać straty. Udało się to na 2 minuty przed końcem meczu. Indywidualna akcja popisał się kapitan Nowacki i huknął z lewej nogi w długi róg bramki. Bardzo wyrównany mecz zakończył się remisem 3:3.

Podopieczni trenera Michała Cichonia zakończyli zatem sezon, zdobywając mistrzostwo II ligi młodzików i awansowali do I ligi okręgowej!

Lubomir Wisniowa - Orzeł 3:9
Nowacki 3, Sawicki 2, Kowalcze, Górka-Khafaga, Rusek, Ciślik

Orzeł - Dalin 3:3 (2:1)
Nowacki 2, Ciślik

Więcej zdjęć na www.orliki.myslenice.pl