PP: Cekawka pewnie ogrywa Górki, hat-trick Marka Pajki

Rezerwy Orła Myślenice rozegrały świetne spotkanie i wypunktowały A-klasową drużynę Górek Myślenice na stadionie przy ulicy Solidarności 6. Podopieczni trenera Bartłomieja Nawieśniaka wygrali 4:0 (2:0), a hat-trickiem popisał się Marek Pajka. Wcześniej na prowadzenie Orłowców wyprowadził Łukasz Serafin.

Fotogaleria z meczu - Paweł Biela

Cekawka awansowała tym samym do drugiej rundy rozgrywek pucharowych i czeka na losowanie kolejnego rywala. Strzelanie w tym spotkaniu rozpoczął Łukasz Serafin, który przejął piłkę wywalczoną w polu karnym przez Mateusza Pajkę i płaskim strzałem trafił na 1:0. Kilka minut później Marek Pajka był faulowany w polu karnym i sam wymierzył sprawiedliwość pewnie trafiając z jedenastu metrów do siatki. W końcówce pierwszej połowy Marek Pajka powinien trafić do siatki jeszcze dwukrotnie, ale zmarnował dwie stuprocentowe sytuacje.

Zrehabilitował się za to tuż po przerwie, bo najpierw wykorzystał sytuację sam na sam po świetnym podaniu Arkadiusza Nosala, a następnie przymierzył z rzutu wolnego z 25 metrów, a piłka przeleciała nad murem, odbiła się od poprzeczki i wpadła do bramki. Świetne okazje mieli jeszcze Mateusz Pajka, czy Marcin Sałach, a kapitalnym strzałem z dystansu popisał się jeszcze Przemysław Leśniak, jednak równie dobrze reagował bramkarz rywali. Górki też miały swoje okazje, ale świetnie tego dnia był dysponowany Arkadiusz Majda w bramce Orła.

PP: Górki Myślenice - Orzeł Myślenice 0:4 (0:2)
Serafin 12, Marek Pajka 19 (k), 53, 59

ORZEŁ: Majda - Wygona, Mikołajczyk, Serafin, Marzec - Żądło, Leśniak, Mateusz Pajka (46 Trzciński), Sałach (73 R.Sroka), Nosal (58 Mróz) - Marek Pajka (65 Guzdkiewicz)