Paweł Płonka odchodzi z Orła Myślenice

Po stronie ubytków w kadrze Orła Myślenice musimy wymienić Pawła Płonkę. Etatowy środkowy pomocnik reprezentował barwy naszego klubu przez ostatnie dwa sezony, wystąpił w sumie w 33 oficjalnych meczach, zdobył dwa gole, a przy ośmiu asystował. 

28-letni Paweł Płonka trafił do Orła dwa lata temu, ale przechodził rehabilitację po przebytym urazie kolana i pierwsze minuty w barwach naszego klubu zaliczył dopiero w dwóch ostatnich jesiennych spotkaniach. Wiosną 2017 roku już na stałe wskoczył do pierwszej jedenastki, podobnie jak w poprzednim sezonie 2017/18, kiedy to w całych rozgrywkach opuścił zaledwie cztery spotkania ligowe.

Pawłowi dziękujemy za profesjonalizm i reprezentowanie Orła przez ostatnie dwa sezony. Jednocześnie życzymy powodzenia i zdrowia w kolejnych latach. Paweł Płonka został grającym trenerem rodzimego Stawu Polanka.