Sparingów się nie wygrywa, Orzeł przygotowuje się do rozgrywek!

W ostatnim tygodniu zawodnicy Orła Myślenice rozegrali dwa mecze kontrolne w ramach przygotowań do sezonu rozgrywkowego 2018/19. Obydwa kończyły się porażkami, ale pomimo wyników perspektywa zbliżających się rozgrywek mamy nadzieję, że malować się będzie w bardziej kolorowych barwach.

Okres urlopowy, sprawy prywatne oraz drobne urazy spowodowały, że w żadnym z meczów Orzeł nie mógł zagrać w optymalnym składzie. We wtorek myśleniczanie przegrali 3:6 z Wierchami Rabka, natomiast w niedzielę mierzyli się z Hutnikiem Kraków na wyjeździe i ulegli 0:3. Na pewno czasu potrzeba na zgranie drużyny, gdyż kilku zawodników odeszło lub zrezygnowało z gry w nowym sezonie. W samym meczu z Hutnikiem pomimo porażki optymizmem napawa ilość stworzonych sytuacji przez myśleniczan i choć żadnej bramki nie strzelili, to świeżość i skuteczność ma przyjść przecież w meczach o stawkę.

Orłowcy rozegrają jeszcze jedno spotkanie towarzyskie prawdopodobnie w najbliższy piątek, a już w przyszłą środę 15 sierpnia rozpoczną ligowe rozgrywki meczem z beniaminkiem - LKS Śledziejowice.