Pierwszy sparing wygrany, Orzeł 3, Sosnowianka 1

Odmłodzona drużyna Orła Myślenice w pierwszym meczu kontrolnym w ramach przygotowań do rundy wiosennej pokonała Sosnowiankę Stanisław Dolny 3:1 (2:0). Bramki w tym spotkaniu zdobyli Mikołaj Wyroba, Mariusz Kasperek oraz Kyryl Kyrylov.

Trener Dawid Suder desygnował do gry w tym spotkaniu kilku juniorów, którzy pokazali się z bardzo dobrej strony, a dla Jakuba Moskala, Macieja Jamrozika, Michała Mirochny, Marka Ponomarenko, czy też Kamila Depty były to pierwsze występy w seniorskiej piłce. Co ciekawe zarówno Moskal jak i Mirochna to zawodnicy z rocznika 2003, a pozostali o rok starsi.

Wynik spotkania otworzył Mikołaj Wyroba mocnym strzałem zza pola karnego. Chwilę później zespołową akcję i podanie Jakuba Burtana wykończył z bliska Mariusz Kasperek, a już w drugiej połowie na 3:0 podwyższył z bliska Kyryl Kyrylov, również korzystając z asysty Jakuba Burtana. Orłowcy mieli jeszcze kilka stuprocentowych okazji, a ich niewykorzystanie zemściło się w samej końcówce gdy Davlata Kurmazenkę pokonał jeden z rywali.