Orzeł remisuje z Kalwarianką w meczu kontrolnym

Za niespełna trzy tygodnie zawodnicy pierwszej drużyny Orła Myślenice powalczą o pierwsze ligowe punkty, mierząc się z Radziszowianką Radziszów. Tydzień wcześniej, 14 marca, rozegrają finał Pucharu Polski, w którym rywalem będzie Jordan Zakliczyn. Zimowe przygotowania są więc na ostatniej prostej, w ubiegłą sobotę Orłowcy grali swój przedostatni mecz kontrolny, rywalizując z przedstawicielem wadowickiej okręgówki - Kalwarianką Kalwaria Zebrzydowska.

Mecz stał na niezłym poziomie, ale Orłowcy zagrali dość nieskutecznie, bowiem znakomite okazje miał chociażby Mariusz Kasperek, czy Sebastian Olesek, ale do siatki im się nie udało trafić. Jedyny gol w pierwszej połowie to trafienie Adriana Kasprzyka, który z bliska dobił strzał z rzutu wolnego wykonywanego przez Mariusza Kasperka. Rywale również mieli swoje okazje, ale zmarnowali między innymi dwie sytuacje sam na sam.

W drugiej połowie rywalizacja na boisku była wyrównana, a gracze Kalwarianki dążyli do remisu i ta sztuka udała się im w samej końcówce. Mecz zakończył się więc wynikiem 1:1, a w najbliższą sobotę Orłowcy zagrają z czołową drużyną myślenickiej klasy A, Karpatami Siepraw. Ten mecz będzie ostatnim meczem kontrolnym przed pucharowym starciem z Jordanem Zakliczyn i rozgrywkami ligowymi.

Orzeł Myślenice - Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 1:1 (1:0)
Kasprzyk 21

ORZEŁ: Pajka - Jamrozik, Kasprzyk, Serafin, Syrek - Pilch, Suder, Depta - Olesek, Kasperek, Kyrylov oraz Obłaza, Ponomarenko, Moskal, Mirochna, Frasik, Druzgała