Dwa gole bramkarza, Cekawka gromi w Raciechowicach

Rezerwy Orła Myślenice koncertowo zagrały w Raciechowicach, wygrywając z Grodziskiem 5:0 (3:0). Dwa gole zdobył Mark Ponomarenko, jednego Krzysztof Pyzio, a pozostałe dwa Marek Pajka i może nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że w tym spotkaniu występował w bramce drużyny Cekawki.

Strzelanie podopieczni trenera Bartłomieja Nawieśniaka rozpoczęli dość szybko, bo już w drugiej minucie ręką w polu karnym zagrał jeden z rywali, a Marek Pajka pewnie wykorzystał rzut karny. Po kwadransie dwójkowa akcja Kamila Depty i Marka Ponomarenki zakończyła się golem tego drugiego. Ukraiński skrzydłowy trafił jeszcze raz przed przerwą, tym razem po indywidualnej akcji minął bramkarza i trafił do pustej bramki.

Tuż po przerwie Orłowcy zdobyli czwartą bramkę i tym razem również z rzutu karnego. Strzał Kamila Depty trafił w rękę obrońcę Grodziska i sędzia wskazał na wapno. Tym razem również nie pomylił się Marek Pajka posyłając piłkę pod poprzeczkę bramki rywali. Wynik ustalił Krzysztof Pyzio, który w sytuacji sam na sam przelobował bramkarza gospodarzy.

Grodzisko Raciechowice - Orzeł II Myślenice 0:5 (0:3)
Pajka 3 (k), 53 (k), Ponomarenko 17, 28, Pyzio 82

ORZEŁ: Pajka - Wygona (22 Zieliński), Płatek, Mikołajczyk, Nosal - Gracz (60 Świerczyński), Żądło, Pyzio, Ponomarenko, Karpeta - Depta (65 P.Jania)