Cekawka w osłabieniu wywalczyła remis z Rabą

Rezerwy Orła Myślenice kończyły ten mecz w dziewiątkę po dwóch czerwonych kartkach, ale pomimo gry w osłabieniu zremisowali z Rabą II Dobczyce 3:3 (1:1). Bramki zdobyli Arkadiusz Nosal, Rafał Sroka oraz Dominik Knapczyk, dla którego to była debiutancka bramka w Orle.

Orłowcy prowadzili 1:0 po golu Arkadiusza Nosala, a co ciekawe obrońca Cekawki trafił do siatki już w drugim meczu z rzędu. Choć Raba wyrównała z rzutu karnego tuż przed przerwą, to w drugiej połowie za sprawą efektownego trafienia Rafała Sroki podopieczni trenera Bartłomieja Nawieśniaka znów prowadzili.

Rywale jednak nie tylko doprowadzili do remisu, co wyszli na prowadzenie 3:2, a co gorsza w międzyczasie z dwoma żółtymi kartkami z boiska wyleciał Patryk Jania. Cekawka grając w dziesiątkę zdobyła jednak wyrównującą bramkę - gola po błędzie defensywy Raby zdobył Dominik Knapczyk, a co ciekawe to dla niego pierwszy gol w rozgrywkach ligowym, bowiem to jego debiutancki sezon w jakichkolwiek rozgrywkach seniorskich. W ostatnich minutach czerwoną kartkę obejrzał jeszcze Krzysztof Pyzio, ale Orłowcy nie dali sobie strzelić gola i spotkanie zakończyło się remisem.

Raba II Dobczyce - Orzeł II Myślenice 3:3 (1:1)
Nosal, R.Sroka, Knapczyk

ORZEŁ: Kiebzak (46 Majda) - Nosal, Płatek, Jania, Cięciel - Mikołajczyk, Sroka (58 Knapczyk), Zieliński, Zlezarczyk (65 Górnik), Żądło - Pyzio