BO Małopolska: Postawimy na Rozwój piłkarskich talentów w Powiecie Myślenickim!

Miło nam poinformować, że nasz projekt złożony wspólnie z Karpatami Siepraw w Budżecie Obywatelskim Województwa Małopolskiego pod nazwą "Rozwój piłkarskich talentów w Powiecie Myślenickim" został pozytywnie zweryfikowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego i weźmie udział w głosowaniu. O Wasze głosy będziemy prosić od 14 maja do 14 czerwca bieżącego roku!

Jeśli nasze zadanie zbierze odpowiednią ilość głosów w majowym głosowaniu, to doczekamy się jego realizacji w roku 2022. W składanym projekcie za kwotę około 130 tys. zł zaplanowaliśmy organizację dwóch wydarzeń piłkarskich - jedną w Myślenicach na obiektach Orła Myślenice, a drugą w Sieprawiu na obiektach Karpat Siepraw w roku 2022. Będą to turnieje dla dzieci w różnych kategoriach wiekowych. Ponadto obydwa kluby zyskają środki na wyposażenie sprzętowe drużyn młodzieżowych!

Liczymy na Wasze wsparcie - pozyskanie tych środków pozwoli naszym klubom na rozwój piłkarskich talentów u zawodników naszych szkółek! Konkurencja jest spora, bowiem zgłoszono 41 zadań w regionie podhalańskim, do którego należmy, jednak środki finansowe zostaną przekazane na kilka najlepszych projektów!