PESMENPOL sponsorem głównym Orła Myślenice!

Firma PESMENPOL z Myślenic, wiodący polski producent sprzętu sportowego, profesjonalnych urządzeń sportowych i dostawca wyposażenia hal oraz boisk sportowych, został sponsorem głównym klubu sportowego Orzeł Myślenice. Umowę sponsorską oficjalnie sygnowali prezesi Edward Niepsuj i Piotr Niepsuj z firmy PESMENPOL oraz Edward Łapa i Wojciech Cichoń, reprezentujący Orła Myślenice.

- To dla nas szczególne wydarzenie i bardzo się cieszymy, że firma PESMENPOL dołącza do naszej drużyny, zostając sponsorem głównym Orła Myślenice. Bardzo dziękujemy, bo pomimo trwającej epidemii i spowolnienia gospodarczego PESMENPOL zdecydował się wesprzeć lokalny sport i pomoże nam w rozwoju klubu i rozbudowie naszej infrastruktury sportowej – mówi Edward Łapa, prezes zarządu Orła Myślenice.

Strona internetowa firmy PESMENPOL: www.pesmenpol.pl
Polajkuj stronę sponsora na Facebooku: PESMENPOL

Popularny producent sprzętu sportowego z Myślenic podpisał dwuletnią umowę z Orłem Myślenice i został sponsorem głównym, dzięki czemu logo sponsora będzie widniało na koszulkach meczowych, a banery z logotypami znajdą się również na stadionie i w materiałach promocyjnych klubu. W najbliższym czasie na stadionie Orła Myślenice zostaną zamontowane nowe boksy rezerwowych wyprodukowane przez PESMENPOL, a także elektroniczna tablica wyników z bezprzewodową obsługą. Orzeł Myślenice ponadto w ubiegłym roku rozpoczął cykl turniejów PESMENPOL ORZEŁ CUP, który jest organizowany przy współpracy z naszym partnerem.

Firma PESMENPOL, jeden z największych producentów sprzętu, urządzeń i wyposażenia sportowego jest znaną marką nie tylko w Polsce, ale również za granicą. Oferta firmy obejmuje produkcję profesjonalnego sprzętu do gier zespołowych, wyposażenie stałe i ruchome hal sportowych, sal gimnastycznych, zewnętrznych boisk i stadionów sportowych oraz produkcję trybun sportowych. Stawia na rozwój infrastruktury sportowej i rekreacyjnej, czego dowodem jest nowoczesne i bezpieczne wyposażenie zaopatrzanych obiektów sportowych. Efektem działań i rozwoju firmy jest doskonała jakość urządzeń, co zapewnia im popularność wśród odbiorców krajowych i zagranicznych. Nasze urządzenia w tej chwili są obecne na rynkach ponad 50 państw. Oprócz dostaw do krajów europejskich, nasze produkty eksportujemy do Rosji, Kazachstanu, a także do państw Bliskiego Wschodu, jak Arabia Saudyjska, Irak, Kuwejt, Katar.

Poza działalnością produkcyjną firma prowadzi profesjonalny montaż sprzętu sportowego w halach i na boiskach sportowych. PESMENPOL wyposażał w infrastrukturę sportową najnowocześniejsze w Polsce obiekty Legii Warszawa, czy ostatnio Cracovii w Rącznej. Posiada własne zaplecze projektowe do planowania wyposażenia hal oraz przygotowania produkcji, zaopatrzone w najnowocześniejsze technologie projektowe. Firma zapewnia pełną i kompleksową obsługę klientów, prowadzi doradztwo w zakresie doboru optymalnego standardu urządzeń sportowych, opracowania aranżacji i rozplanowania sprzętu na obiekcie.

- Bardzo się cieszę, że do grona sponsorów naszego klubu dołącza firma PESMENPOL. Każda nowa umowa sponsorska to dla nas powód do radości i dumy. Nasz sponsor działa w branży sportowej i z pewnością wiele nas łączy. Wierzę, że nasza współpraca przyniesie obopólną korzyść i wykorzystując wzajemne doświadczenie zrealizujemy wiele ciekawych projektów – dodał Wojciech Cichoń, wiceprezes Orła Myślenice.