Radosnych Świąt Wielkiej Nocy!

Szanowni Orłowcy,

Podobnie jak przed rokiem wszystkim nam brakuje piłkarskich emocji, a wprowadzone ograniczenia doskwierają w swobodzie codziennego funkcjonowania i naszych treningach. Choć piłkarski lockdown trwa niedługo, to wciąż tęsknimy za zieloną murawą i wspólnymi chwilami na boisku, które dają nam wiele radości i realizują wspólną pasję.

Mamy jednak nadzieję, że niebawem w zdrowiu i radości będziemy mogli wrócić nie tylko na boiska, ale do utęsknionej normalności. Na czas zbliżających się Świąt Wielkanocnych w imieniu Zarządu klubu życzymy dużo zdrowia i uśmiechu zarówno naszym zawodnikom, ich bliskim, kibicom, członkom zarządu, naszym piłkarskim rywalom oraz wszystkim przyjaciołom, sponsorom i sympatykom.

Niech ten świąteczny czas, choć przeżywany znów w specyficznej atmosferze, będzie możliwością do budowania rodzinnych więzi, a Zmartwychwstanie Pańskie zrodzi w nas nowe nadzieje na lepszy czas! Życzymy wszelkiej pomyślności i żywimy nadzieję, że niebawem będziemy mogli spotkać się na naszym obiekcie. Bądźcie zdrowi!

Z wyrazami szacunku,

Edward Łapa
Prezes Zarządu