Weekend z Orłem: Seniorzy z Dziexą, ważne mecze juniorów!

W sobotę o godzinie 16:00 pierwsza drużyna Orła Myślenice rozpocznie walkę o kolejne ligowe punkty z Dziecanovią Dziekanowice. Serdecznie zapraszamy do wsparcia naszej drużyny w walce o przełamanie po ostatnim niepowodzeniu w spotkaniu z Gdovią Gdów.

Cekawka zagra w niedzielę z Radwanem Skomielna Czarna na wyjeździe, początek tego meczu o 15:00. Ważne starcia czekają też zespoły juniorskie - juniorzy starsi w niedzielę o 10:00 podejmą zawsze groźny Beskid Tokarnia, natomiast juniorzy młodsi w derbach miasta w sobotę o 10:00 również na własnym boisku podejmą Dalin Myślenice.

Trampkarzy i młodzików czekają wyjazdowe starcia z Górnikiem Wieliczka - w niedzielę o 10:00 na głównym boisku Górnika Wieliczka zagrają młodzicy, natomiast trampkarze o 10:30 na lekkoatletycznej Arenie Wieliczka, czyli boisku ze sztuczną nawierzchnią.

Trzymajcie kciuki za nasze drużyny!

Kalendarium wszystkich drużyn Orła Myślenice

WEEKEND Z ORŁEM:

V liga: Dziecanovia Dziekanowice - Orzeł Myślenice, sobota 5 października, 16:00
B klasa: Radwan Skomielna Czarna - Orzeł Myślenice , niedziela 6 października, 15:00
U19: Orzeł Myślenice - Beskid Tokarnia, niedziela 6 października, 10:00
U17: Orzeł Myślenice - Dalin Myślenice, sobota 5 października, 10:00
U15: Górnik Wieliczka - Orzeł Myślenice, niedziela 6 października, 10:30 (Arena Wieliczka)
U13: Górnik Wieliczka - Orzeł Myślenice, niedziela 6 października, 10:00 (ul. Daniłowicza 6, Wieliczka)

Wszystkie terminarze znajdziesz w kalendarium wszystkich drużyn Orła Myślenice