Weekend z Orłem: Seniorzy do Sieprawia, juniorzy starsi o drugie miejsce!

Kolejne ważne starcie czeka pierwszą drużynę Orła Myślenice i niejako szansa na przełamanie złej passy, bo pierwsze dwie tegoroczne ligowe potyczki kończyły się porażkami. W niedzielę o godzinie 17:00 Orłowcy zmierzą się z Karpatami Siepraw na wyjeździe.

Ligową rywalizację zaczynają także juniorzy starsi, którzy na początek zmierzą się z wymagającym przeciwnikiem - Czarnymi Staniątki, którzy obecnie plasują się na pozycji wicelidera w I lidze myślenicko-wielickiej, wyprzedzając Orła o dwa oczka. Ten mecz w niedzielę o godzinie 11:00 na boisku w Drogini, Orzeł występuje w roli gospodarza z uwagi na małą renowację murawy na swoich obiektach. Również w Drogini zagrają zatem w sobotę juniorzy młodsi, którzy podejmą LKS Śledziejowice - początek tego starcia o godzinie 10:00.

Trampkarzy czekają derby Myślenic - w sobotę o godzinie 11:30 na stadionie Dalinu Myślenice przy ul. Zdrojowej podopieczni trenera Michała Lecha zmierzą się z tamtejszym klubem. Młodziki zagrają za to już w piątek rywalizując w wyjazdowym starciu z Football Academy Tokarnia.

Trzymajcie kciuki za nasze ekipy!

Kalendarium wszystkich drużyn Orła Myślenice

WEEKEND Z ORŁEM:

V liga: Karpaty Siepraw - Orzeł Myślenice, niedziela 14 kwietnia, 17:00
B klasa:Start rundy wiosennej 20 kwietnia
U19: Orzeł Myślenice - Czarni Staniątki, niedziela 14 kwietnia, 11:00 (boisko w Drogini)
U17: Orzeł Myślenice - LKS Śledziejowice, sobota 13 kwietnia, 10:00 (boisko w Drogini)
U15: Dalin Myślenice - Orzeł Myślenice, sobota 13 kwietnia, 11:30
U13: FA Tokarnia - Orzeł Myślenice, piątek 12 kwietnia, 17:00

Wszystkie terminarze znajdziesz w kalendarium wszystkich drużyn Orła Myślenice