Weekend z Orłem: Orzeł z Targowianką na Prądniczance?

Prawdopodobnie tylko pierwsza drużyna Orła Myślenice zagra w ten weekend swój mecz ligowy. Podokręg Piłki Nożnej Wieliczka już odwołał całą ligową kolejkę, dlatego nie odbędą się mecze trampkarzy i juniorów młodszych, wciąż natomiast czekamy na komunikat Podokręgu Piłki Nożnej Myślenice odnośnie pozostałych weekendowych meczów.

Wszystko wskazuje na to, że niedzielny mecz Orła Myślenice z Targowianką Targowisko odbędzie się tego dnia, tylko przeniesiony zostanie na nowoczesny obiekt Prądniczanki Kraków. Początek spotkania miałby wtedy mieć miejsce w niedzielę 26 maja o godzinie 17:00. Tę informację potwierdzimy po stosownym komunikacie.

W sobotę u siebie juniorzy młodsi mieli zagrać z Górnikiem Wieliczka, ale boisko jest za bardzo nasiąknięte, a PPN Wieliczka przełożył mecz na środę 5 czerwca. Wymagana będzie jednak zmiana z uwagi na to, że tego dnia odbędzie się mecz młodzików na obiekcie Orła. Spotkanie trampkarzy przełożone zostało natomiast na czwartek 6 czerwca, a podopieczni Michała Lecha zagrają na wyjeździe z Gościbią Sułkowice.

Odwołany został również mecz Cekawki ze Szczeblem Lubień. Czekamy na potwierdzenie komunikatem nowej daty tego spotkania. Podobnie sytuacja ma się ze spotkaniem juniorów starszych w Rzeszotarach - boisko Tempa niestety zostało zalane, co można zobaczyć na poniższym obrazku. Życzymy naszym rywalom jak najszybszego doprowadzenia obiektu do stanu używalności.

Czekamy na ostateczne informacje dotyczące meczów Orła Myślenice w najbliższy weekend, jednak wszystko wskazuje na to, że odbędzie się tylko niedzielny mecz seniorów.

Targowianka Targowisko - Orzeł Myślenice
Niedziela, 26 maja, godz. 17:00
Obiekt Prądniczanki Kraków, ul. św. Andrzeja Boboli 5