Wakacyjne półkolonie z Orlikami Myślenice – ruszyły zapisy!

Szkółka Piłkarska Orliki Myślenice organizuje wakacyjny - dochodzeniowy - obóz sportowy, który w dwóch turnusach będzie wszechstronną aktywną organizacją czasu wolnego dla dzieci w godzinach od 9:00 do 15:00. Zgłoszenia prowadzone są do wyczerpania limitu miejsc lub do końca czerwca! Prosimy więc o jak najszybsze zadeklarowanie zapisania dziecka na półkolonię!

Termin:

I turnus od 8 lipca do 12 lipca II turnus od 15 lipca do 19 lipca

Co przewidujemy w planie?

Przez cały dzień zawodnicy będą pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej, odbędą codziennie dwa treningi, a jednego dnia przewidywany jest wyjazd do Aquaparku lub Parku Trampolin połączony z seansem filmowym w krakowskim Multikinie. Dodatkowe atrakcje to między innymi piesza wycieczka na Mikołaja wraz z ogniskiem, czy też możliwość uzupełniających treningów na basenie z unikalnym programem aquaareobicu, czy też trening funkcjonalny i motoryczny. Przewidziano też inne możliwości spędzanego czasu w bardzo otwartej oraz integracyjnej formie jak chociażby turnieje w FIFĘ, zabawy, gry w kręgle, czy tenis stołowy.

Zajęcia prowadzone będą w przynajmniej dwóch grupach wiekowych z podziałem na starszych i młodszych. Oferta kierowana jest do zawodników urodzonych w 2012 roku i starszych.

W czasie trwania półkolonii uczestnicy korzystać będą z obiektów sportowych Orła Myślenice, a także lokalnych terenów rekreacyjnych nad Rabą oraz na Zarabiu. Dla osób, które nie mają planów wyjazdowych na ten czas może to być znakomita okazja na zapewnienie dziecku aktywnie spędzonego czasu podczas wakacji.

Zapisy przyjmują trenerzy prowadzący grupę na rozdanych deklaracjach, natomiast istnieje też możliwość zgłoszenia na półkolonię zawodników spoza szkółki piłkarskiej Orliki Myślenice. Zgłoszenia przyjmowane są na adres e-mail: orliki.myslenice@gmail.com

W przypadku pytań lub wątpliwości proszę o kontakt 509-358-114- Kamil Ostrowski

 Cena: 350 zł/turnus, dla zawodników spoza szkółki piłkarskiej Orliki Myślenice koszt tygodniowej półkolonii wynosi 400 zł.

Liczba miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.