U19: Juniorzy tuż za podium w Halowych Mistrzostwach Podokręgu Myślenice

Zabrakło nieco szczęścia drużynie juniorów starszych w Halowych Mistrzostwach Podokręgu Myślenice. W ostatnim meczu grupowym Orłowcy prowadzili 1:0 po bramce Antoniego Matejczyka z Dalinem Myślenice i ten wynik promował ich awansem do finału. Niestety na dwie minuty przed końcem rywale wyrównali i to oni zameldowali się w finale, a Orzeł grał tylko o trzecie miejsce. Ewidentnie podłamani tym faktem myśleniczanie ulegli Pcimiance 0:1 i ostatecznie zajęli czwarte miejsce.

W turnieju wystąpiła także drużyna juniorów młodszych, która zebrała wartościowe doświadczenie rywalizując ze starszymi rywalami. Zespół złożony z roczników 2003 i 2004 co ciekawe przegrał tylko jedno spotkanie - z Pcimianką 1:3, wygrał 3:0 z Iskrą Głogoczów, a pozostałe trzy mecze zremisował 1:1 z Dalinem Myślenice, 0:0 z Lubomirem Wiśniowa oraz 1:1 z Gościbią Sułkowice. Te wyniki wystarczyły do trzeciego miejsca w grupie.

Zespół juniorów starszych wygrał ze Skalnikiem Trzemeśnia 1:0, Szczeblem Lubień 1:0, Gościbią Sułkowice 2:0, uległ Jordanowi Zakliczyn 0:1 i zremisował 1:1 z Dalinem Myślenice, co pozwoliło zająć drugie miejsce w grupie. We wspomnianym meczu o trzecie miejsce przegrał 0:1. Mecze były rozgrywane po 12 minut systemem grupowym, a następnie zwycięzcy grup grali w finale, a drużyny z drugich miejsc w meczu o brązowy medal.

Orzeł U19: Krzysztof Baran, Miłosz Wyrostek - Filip Pilch, Sebastian Olesek, Antoni Matejczyk, Wiktor Grochal, Kamil Depta, Piotr Galas, Kacper Firek, Eryk Druzgała, Mateusz Wójtowicz, Wiktor Syrek, Maciej Jamrozik

Orzeł U17: Bartłomiej Kuchnia - Michał Mirochna, Jakub Opryszek, Jakub Moskal, Bartłomiej Gromala, Kacper Szczurek, Błażej Braś, Krzysztof Górka, Jakub Niżnik, Patryk Kiebuła, Grzegorz Kowal