Dawid Suder zakończył pracę z juniorami, dziękujemy!

Trener Dawid Suder, który od kilku lat był związany z drużynami juniorskimi Orła Myślenice z początkiem bieżącego roku przestał pełnić tę funkcję, ale wciąż pozostaje drugim trenerem drużyny seniorów Orła Myślenice. Dziękujemy za zaangażowanie i przekazywaną wiedzę kolejnym pokoleniom wychowanków naszego klubu przez ostatnie lata.

Dawid Suder to trener z licencją UEFA A, jesienią prowadził zespół zarówno juniorów młodszych jak i juniorów starszych Orła Myślenice. Zespół do lat 19 na półmetku rozgrywek plasuje się na trzeciej pozycji w lidze z trzypunktową stratą do lidera, natomiast juniorzy młodsi byli o krok od historycznego awansu do Małopolskiej Ligi Juniorów Młodszych, jednak w barażowym dwumeczu ulegli Górnikowi Wieliczka 1:2. Wiosną ubiegłego roku trener Suder tymczasowo prowadził także pierwszą drużynę Orła i wywalczył bezpieczną pozycję w lidze, choć zespół był oparty w dużej mierze na juniorach naszego klubu.

Dziękując za poświęcony czas życzymy trenerowi Dawidowi Sudrowi powodzenia w dalszej pracy szkoleniowej, a przede wszystkim sukcesów z pierwszą drużyną Orła Myślenice, którą prowadzi wraz z trenerem Kamilem Ostrowskim.