U19: Juniorzy starsi zwyciężyli w Świątnikach Górnych

Podopieczni trenera Dawida Sudra dobrze rozpoczęli spotkanie i jeszcze przed przerwą aż trzykrotnie trafili do siatki beniaminka pierwszoligowych rozgrywek - Clavii Świątniki Górne. Juniorzy starsi Orła Myślenice ostatecznie wygrali 5:3, ale trzeba przyznać, że fizycznie usposobieni rywale nie postawili im łatwych warunków.

Strzelanie w tym meczu rozpoczął już w 12. minucie Maciej Jamrozik, a gdy w niedługim odstępie czasu prowadzenie podwyższyli Szymon Gościniak i Wiktor Grochal, wydawało się, że kolejne fragmenty spotkania Orłowcy będą spokojnie kontrolować. Choć przed przerwą rywale złapali kontakt, a w drugiej odsłonie choć bramkę zdobył Patryk Kiebuła, to dwa trafienia rywali zaserowały nerwową końcówkę. Ostatecznie jednak gol Mateusza Wójtowicza na 5:3 ustalił wynik zawodów i gracze juniorów starszych Orła Myślenice sięgnęli po drugi komplet punktów w tym sezonie.

Clavia Świątniki Górne - Orzeł Myślenice 3:5 (1:3)
Jamrozik, Gościniak, Grochal, Kiebuła, Wójtowicz

ORZEŁ: Kuchnia - Syrek, Wójtowicz, Sopiak (46 Białoń), Jamrozik - Grochal (46 Kiebuła), Kochan, Galas, Depta (46 Gromala), Gościniak - Matejczyk (46 Jurkiewicz)