U19: Juniorzy starsi świetnie rozpoczęli sezon, 5:0 z Gościbią!

Już po pierwszych 45 minutach meczu I ligi juniorów starszych Orła Myślenice z Gościbią Sułkowice wiadome było, że to podopieczni trenera Marka Pajki zgarną pełną pulę w tym spotkaniu. Szybko wyszli na prowadzenie, a w dodatku zmarnowali wiele okazji, by było ono jeszcze bardziej okazałe. Ostatecznie przed przerwą wbili rywalom cztery gole, a po przerwie dołożyli jeszcze jednego.

Na prowadzenie Orła wyprowadził Antoni Matejczyk trafiając w sytuacji sam na sam po asyście Błażeja Brasia. Za chwilę z rzutu wolnego do siatki trafił Kyryl Kyrylov, a na 3:0 podwyższył Michał Mirochna, który po stałym fragmencie gry przytomnie huknął z woleja i piłka pomimo interwencji bramkarza znalazła się w siatce. W końcówce pierwszej odsłony swojej bramki doczekał się aktywny w tym meczu Błażej Braś i było 4:0.

W drugiej połowie myśleniczanie obniżyli nieco loty, a przede wszystkim zagrali bardzo nieskutecznie. Okazji do zdobycia gola mieli co najmniej kilka, ale ostatecznie ta sztuka udała się tylko Kyrylovi Kyrylovowi, który skutecznie wykorzystał rzut karny. Kolejny mecz Orzeł zagra już w najbliższą niedzielę na wyjeździe z Gdovią Gdów.

Orzeł Myślenice - Gościbia Sułkowice 5:0 (4:0)
Matejczyk, Kyrylov 2, Mirochna, Braś

ORZEŁ: Baran (60 Dudek) - Łabędzki (60 Skoczylas), Opryszek (56 Irzyk), Wójtowicz (56 Jania), Białoń (46 Jachymczak) - Moskal (46 Leśniak), Mirochna, Gromala, Braś, Kyrylov - Matejczyk (46 Kiebuła)