U19: Juniorzy starsi gromią w Gdowie!

Podopieczni trenera Marka Pajki nie dali szans drużynie Gdovii Gdów w drugiej kolejce I ligi okręgowej. Orzeł Myślenice wygrał na wyjeździe aż 11:00 (5:0). Hat-trickami w tym meczu popisali się Kamil Depta i Artem Hanzha, po dwa razy do siatki trafiali Kyryl Kyrylov i Błażej Braś, a raz na listę strzelców wpisał się Michał Mirochna.

To właśnie Michał Mirochna otworzył wynik meczu już w 3. minucie. Duża w tym zasługa Patryka Leśniaka, który z kilkudziesięciu metrów zagrał przekątną piłkę po podłożu, która otworzyła Mirochnie drogę do bramki, a ten nie pomylił się w sytuacji sam na sam z bramkarzem.

Później w przeciągu kilku minut do siatki trafili Błażej Braś i Kyryl Kyrylov, a na 4:0 fantastycznym strzałem z woleja w okienko podwyższył Kamil Depta. Ten zawodnik wszystkie swoje gole zdobył naprawdę przedniej urody. Tuż po przerwie trafiał na 6:0 kolejnym strzałem z dystansu, a hat-tricka skompletował po indywidualnej akcji, gdy minął dwóch rywali, następnie położył bramkarza zakładając mu siatkę, by trafić później do pustej bramki. W międzyczasie gole strzelili jeszcze Błażej Braś i Kyryl Kyrylov, a końcówka meczu należała do Artema Hanzhy.

Wprowadzony z ławki Ukrainiec najpierw zmarnował dwie setki, by później w przeciągu kwadransa strzelić klasycznego hat-tricka. Najpierw wykończył zespołową akcję, później trafił bezpośrednio z rzutu wolnego, a w ostatniej minucie spożytkował prostopadłe podanie Patryka Leśniaka. Popularny Leśny miał udział przy niemal połowie bramek zdobytych w tym meczu dla Orła!

Gdovia Gdów - Orzeł Myślenice 0:11 (0:5)
Depta 3, Hanzha 3, Kyrylov 2, Braś 2, Mirochna

ORZEŁ: Baran (58 Rutka) - Wójtowicz (46 Jania), Opryszek, Irzyk, Białoń (46 Łabędzki) - Leśniak, Depta, Gromala (58 Szczurek), Braś (46 Hanzha), Mirochna (46 Druzgała) - Kyrylov (58 Skoczylas)