U19: Juniorzy starsi gromią ligowego autsajdera

Nie trudno było wskazać faworyta meczu juniorów starszych Orła Myślenice z zajmującą ostatnie miejsce w ligowej tabeli Wilgą Koźmice Wielkie. Niespodzianki nie było też z wynikiem, gdyż Orłowcy wygrali na wyjeździe aż 8:0 (4:0). Hat-trickiem popisał się Arkadiusz Nosal.

Orłowcy na ten mecz pojechali w jedenastoosobowym składzie, gdyż o tej samej porze grali seniorzy, a tego samego dnia nieco wcześniej swoje mecze także juniorzy młodsi oraz nasze juniorskie rezerwy. Stąd zawodnicy juniorów rozdzieleni zostali na cztery grupy, z których każda miała swój udział w wyniku danej drużyny, bo seniorach zagrali z powodzeniem Jakub Bartosz, Wiktor Grochal i strzelec jednej z bramek Kyryl Kyrylov.

Wynik spotkania otworzył Arkadiusz Nosal w 20. minucie, a gdy kilka minut później w przeciągu chwili do siatki trafili Bartosz Burnos, Filip Pilch i Marcel Zlezarczyk pewnym było, że Orłowi w tym spotkaniu nic już nie zagrozi. Po przerwie dwa gole do skompletowania hat-tricka dołożył Arkadiusz Nosal, swoje drugie trafienie odnotował Bartosz Burnos, a wynik ustalił Sebastian Olesek w samej końcówce.

Wilga Koźmice Wielkie - Orzeł Myślenice 8:0 (4:0)
Nosal 3, Burnos 2, Zlezarczyk, Pilch, Olesek

ORZEŁ: Baran - Jania, Bodzioch, Krawczyk, Dziuba - Pilch, Burnos, Nosal, Olesek, Zlezarczyk - Święch