U17: Juniorzy młodsi ulegli Górnikowi Wieliczka

Podobnie jak trampkarze, tak juniorom młodszym niewiele zabrakło do zdobyczy punktowej w ostatnim meczu ligowym. Podopieczni trenera Dawida Sudra mierzyli się z Górnikiem Wieliczka na własnym obiekcie i przegrali 1:2. (0:1). Jedynego gola zdobył Mateusz Wójtowicz w drugiej połowie.

Orłowcy szybko stracili gola, bo już w 8. minucie gracze Górnika wyszli na prowadzenie. Myśleniczanie zabrali się za odrabianie strat, ale długo nie byli w stanie przełamać strzeleckiej niemocy. Na domiar złego na początku drugiej połowy wieliczanie podwyższyli na 2:0 i sytuacja dodatkowo się skomplikowała. Wszystko co dało się "ugrać" graczom Orła, to gol Mateusza Wójtowicza z rzutu karnego, ale na nic się zdał, gdyż na wyrównanie zabrakło czasu.

Orzeł Myślenice - Górnik Wieliczka 1:2 (0:1)
Wójtowicz

ORZEŁ: Wyrostek - Wójtowicz, Ostafin, Ostrowski (41 Jachymczak), Jamrozik - Gościniak (41 Kyrylov), Druzgała, Kochan, Mirochna, Moskal - Depta