U18: Juniorzy wygrali z Toporem Tenczyn

Juniorzy młodsi walkowerem wygrali z Wiglą Koźmice Wielkie, juniorzy starsi pauzowali w I lidze, więc pozostał tylko mecz drugiej drużyny w II lidze juniorów. Zawodnicy Orła Myślenice szybko ustawili sobie mecz w starciu z Toporem Tenczyn. Prowadzeni przez trenera Marka Pajkę Orłowcy już po pięciu minutach prowadzili 2:0 po trafieniach Kyryla Kyrylova i Artema Hanzhy. Przed przerwą bramkę zdobył jeszcze Kacper Szczurek, a w drugiej połowie wejście smoka zaliczył Maciej Jamrozik zdobywając dwa gole.

Najpierw kapitalną przekątną piłkę do Kyryla Kyrylova zagrał Patryk Leśniak i ten nie pomylił się w sytuacji sam na sam. Później prostopadłe podanie na bramkę w podobnej sytuacji zamienił Artem Hanzha. W 23. minucie wysoki pressing opłacił się Kacprowi Szczurkowi, który odebrał piłkę obrońcy i pomimo asysty dwóch defensorów Toporu pewnie strzelił do siatki.

Przed przerwą Orzeł miał jeszcze kilka okazji, ale zawodziła skuteczność. Topór próbował również akcji zaczepnych, ale kilka razy pewnie w bramce interweniował Piotr Dudek. W drugiej połowie dwa gole zdobył wprowadzony z ławki Maciej Jamrozik. Najpierw pokonał bramkarza mocnym strzałem z prawego skrzydła, a później w sytuacji sam na sam minął golkipera rywali i trafił do pustej bramki. W samej końcówce Topór zdobył honorowego gola po błędzie w defensywie myśleniczan.

Orzeł II Myślenice - Topór Tenczyn 5:1 (3:0)
Kyrylov 3, Hanzha 5, Szczurek 22, Jamrozik 63, 74

ORZEŁ: Dudek - Jania (64 Lech), Irzyk (43 Niżnik), Łabędzki, Skoczylas (46 Białoń) - Kyrylov (46 Jamrozik), Depta (46 Pitak), Leśniak (64 Nawara), Kiebuła, Hanzha - Szczurek