U18: Juniorskie rezerwy pokonują Szczebel

Prowadzone przez trenera Bartłomieja Nawieśniaka juniorskie rezerwy pokonały w swoim kolejnym meczu w II lidze juniorów starszych swoich rówieśników ze Szczebla Lubień 2:0 (1:0). Bramki zdobyli Eryk Druzgała oraz Mateusz Wójtowicz.

Orłowcy pomimo kilku dogodnych okazji długo nie mogli wyjść na prowadzenie, aż w końcu ta sztuka udała się za sprawą Eryka Druzgały, który w sytuacji sam na sam po podaniu Radosława Ostrowskiego pewnie trafił do siatki. Później między innymi Dawid Salawa trafił w słupek, a już w drugiej połowie świetne okazje zmarnowali Marcel Zlezarczyk i Dominik Dąbrowski.

Drugi gol pieczętujący zwycięstwo Orła padł już w ostatniej akcji meczu, gdy po dośrodkowaniu z kornera piłka wróciła do Marcela Zlezarczyka w boczny sektor boiska, a ten idealnie dośrodkował na głowę Mateusza Wójtowicza, który pewnym strzałem nie dał szans bramkarzowi Szczebla.

Orzeł II Myślenice - Szczebel Lubień 2:0 (1:0)
Druzgała 23, Wójtowicz 90

ORZEŁ: Baran - Bialon (C) (58 Lenart), Wojtowicz, Jania, Gosciniak (61 Tokarz) - Druzgała (61 Pachacz), Ostafin (54 Sobieszkoda), Ostrowski (46 Dąbrowski) Kochan (46 Burnos), Dziuba (46 Skoczylas) - Salawa (51 Zlezarczyk)