PP: Cekawka z awansem do IV rundy, pierwsza drużyna zagra dziś w Krzczonowie

Rezerwy Orła Myślenice miały skonfrontować się dzisiaj z V-ligowym Pasternikiem Ochojno w III rundzie Pucharu Polski, ale rywale zrezygnowali z rozgrywania tego meczu i oddali spotkanie walkowerem. Tym samym drużyna trenera Bartłomieja Nawieśniaka awansowała do kolejnej rundy pucharowych rozgrywek, gdzie zmierzy się ze zwycięzcą spotkania Karpaty Siepraw - Dziecanovia Dziekanowice.

Informację o rezygnacji z rozgrywania meczu i oddaniu go walkowerem otrzymaliśmy od prezesa klubu sportowego Pasternik Ochojno i z tego miejsca dziękujemy za wcześniejszą informację, dzięki czemu w wielu przypadkach zawodnicy drużyny rezerw nie musieli się na darmo zwalniać z pracy lub rezygnować z innych obowiązków, by pojechać na mecz, który miał nie dojść do skutku.

Do skutku dojdzie za to mecz pierwszej drużyny Orła Myślenice, która zmierzy się dziś o godzinie 17:00 z B-klasową Cyrhlą Krzczonów na wyjeździe. Trzymamy więc kciuki za podopiecznych trenera Szymona Burligi, by podobnie jak Cekawka zameldowali się w IV rundzie Pucharu Polski.