U17: Wysoka wygrana juniorów młodszych z Pcimianką, quadtrick Pitaka!

Po pięciu minutach meczu I ligi juniorów młodszych Orzeł Myślenice prowadził już z Pcimianką Pcim 2:0 po dwóch trafieniach Jakuba Pitaka. Świetny start pozwolił na przejęcie kontroli nad meczem, a do przerwy dzięki bramkom Jakuba Fąfary i Michała Płatka oraz kolejnej Jakuba Pitaka Orłowcy prowadzili już 5:0. Ostatecznie choć po przerwie Pcimianka przeważała, to skuteczne kontry zapewniły kolejne gole.

Tuż po przerwie Pcimianka strzeliła honorową bramkę z rzutu karnego, ale chwilę później było już 6:1. Kolejną bramkę w tym meczu zdobył Sebastian Szatan z rocznika 2006, dla którego był to debiutancki gol w tej kategorii wiekowej, a wynik na 8:1 ustalił niezawodny tego dnia Jakub Pitak. Juniorzy młodsi pomścili tym samym nieco niepowodzenie juniorów starszych, którzy tego samego dnia rano rywalizowali z Dunajcem Nowy Sącz i stracili w tym spotkaniu aż osiem goli.

Orzeł Myślenice - Pcimianka Pcim 8:1 (5:0)
Pitak 4, Fąfara 2, Płatek, Szatan

ORZEŁ: Rutka - Nowak, Lech (80 Kania), Żak, Miętka - Fąfara, Płatek, Sawicki (70 Pietrzyk), Pukrop (75 Trzciński), Zięba (70 Szatan) - Pitak

Jeśli ktoś z Państwa nie głosował jeszcze w Budżecie Obywatelskim prosimy o głos na www.bo.myslenice.pl - zadanie nr 9. Orzeł Park - Rozbudowa placu zabaw na Dolnym Przedmieściu. DZIĘKUJEMY!