U17, U19: Juniorskie porażki z Górnikiem i Puszczą

Ostatni weekend nie był udany dla drużyn juniorskich Orła Myślenice, bo zarówno juniorzy starsi jak i juniorzy młodsi ulegli na własnym obiekcie. Juniorzy starsi przegrali 3:4 z rezerwami Górnika Wieliczka w dość niefortunnych okolicznościach, natomiast juniorzy młodsi aż 2:5 z Puszczą Niepołomice.

Obydwie porażki dla podopiecznych trenera Dawida Sudra są o tyle bolesne, że komplikują sytuacje Orłowskich drużyn na szczycie ligowej tabeli. W meczu z Górnikiem Orłowcy przespali pierwszą połowę, w której stracili trzy gole i choć doprowadzili do remisu 3:3 po bramkach Sebastiana Oleska i dwóch Denisa Babycza, to w samej końcówce błąd zadecydował o zwycięstwie drużyny z Wieliczki.

Mecz z Puszczą to domena stałych fragmentów gry. Więcej z nich skorzystali rywale i w meczu na szczycie zainkasowali trzy punkty. Puszcza wyszła na prowadzenie po rzucie karnym, potem trafili z rzutu wolnego, ale kiedy kontaktowego gola zdobył Mateusz Wójtowicz z rzutu karnego wydawało się, że Orłowcy lada chwila doprowadzą do remisu. Niestety już w drugiej połowie Puszcza zdobyła kolejną bramkę bezpośrednio z rzutu wolnego i za chwilę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Choć Mateusz Wójtowicz wykorzystał kolejny rzut karny, to niepołomiczanie w końcówce zdobyli jeszcze jedną bramkę i ostatecznie wygrali 5:2.

U17: Orzeł Myślenice - Puszcza Niepołomice 2:5
U19: Orzeł Myślenice - Górnik II Wieliczka 3:4