Hat-trick Kańskiego, wejście smoka Nawieśniaka

Rezerwy Orła Myślenice w drugiej ligowej kolejce B klasy pokonały drugą drużynę Górek Myślenice aż 5:0 (1:0). Podopieczni trenera Bartłomieja Nawieśniaka do przerwy prowadzili 1:0 po bramce Rafała Kańskiego, ale ten w drugiej połowie skompletował hat-tricka, a pozostałe dwa gole zdobyli Wojciech Żądło i Bartłomiej Nawieśniak z rzutu karnego.

Od początku zarysowała się przewaga Orłowców, ale Górki dobrze organizowały się w defensywie i biało-zielonym ciężko było się przebić przez szczelny mur. W końcu po zgraniu Marka Pajki w dogodnej sytuacji nie pomylił się Rafał Kański i prawą nogą strzelił na 1:0. Za chwilę piłka po jego strzale ostemplowała poprzeczkę, a z dobitką Marka Pajki z trudem radził sobie bramkarz rywali. Snajper Cekawki trafił jeszcze do siatki w końcówce pierwszej połowy, ale niestety sędziowie dopatrzyli się spalonego.

Druga połowa rozpoczęła się od bramki Wojciecha Żądło na 2:0, który sfinalizował podanie Rafała Kańskiego. Ten rozgrywał tego dnia świetne zawody, a kolejne dwa gole to asysty Bartłomieja Nawieśniaka, który zaliczył prawdziwe wejście smoka, notując dwie asysty i bramkę tuż po wejściu na boisko. W pierwszym kontakcie po wejściu na boisko grający trener Orła wyłożył piłkę Rafałowi Kańskiemu, który trafił na 3:0, a dosłownie chwilę później było już 4:0 i znów ten sam duet miał zapisał się w roli asystującego i strzelającego. Wynik na 5:0 ustalony został po rzucie karnym podyktowanym za faul na Rafale Kańskim. Egzekutorem był Bartłomiej Nawieśniak, który przymierzył z jedenastki w okienko, a piłka odbiła się jeszcze po drodze od poprzeczki.

Górki II Myślenice - Orzeł II Myślenice 0:5 (0:1)
Kański 3, Żądło, Nawieśniak

ORZEŁ: Kurmazenko - Wygona, A.Sroka, Płatek, Cięciel - Jamróz (67 Nawieśniak), Sraga, Mróz, Kański, Żądło - Pajka (46 Marzec)