U17: Skromne zwycięstwo juniorów młodszych z Pcimianką

Skromne, ale na pewno zasłużone - tak w skrócie opisać możemy sobotnią potyczkę juniorów młodszych Orła Myślenice z rówieśnikami z Pcimianki Pcim. Orłowcy wygrali 1:0 (1:0) i niejako zrehabilitowali się za wyjazdowy blamaż przed kilkoma tygodniami. Jedynego gola zdobył Wiktor Grochal.

Stosunkowo szybko podopieczni trenera Dawida Sudra wyszli na prowadzenie po wspomnianej bramce Wiktora Grochala, ale jeszcze przed przerwą prowadzenie myśleniczan powinno być zdecydowanie wyższe. Najlepsze okazje marnowali Antoni Matejczyk i Denis Babycz.

Ostatecznie prowadzenia nie udało się podwyższyć też w drugiej połowie, ale skromna jednobramkowa zaliczka utrzymała się do końcowego gwizdka, dzięki czemu Orłowcy zainkasowali trzy punkty z liderującą w tym momencie w ligowej tabeli drużyną Pcimianki Pcim.

Orzeł Myślenice - Pcimianka Pcim 1:0 (1:0)
Grochal

ORZEŁ: Baran - Jamrozik (50 Ostrowski), Firek, Bodzioch, Majka (60 Sopiak) - Babycz (55 Gościniak), Depta (50 Galas), Płoszaj (74 Wójtowicz), Grochal (60 Jachymczak), Topa - Matejczyk