U17: Juniorzy młodsi wygrali wiosenną inaugurację

Juniorzy młodsi Orła Myślenice w pierwszej wiosennej kolejce I ligi myślenicko-wielickiej pewnie wygrali z Toporem Tenczyn 5:2 (2:1), choć przed przerwą nie zapowiadało się na łatwą wygraną podopiecznych trenera Dawida Sudra. Dwa gole zdobył Wiktor Syrek, grający na środku obrony, a po jednym Kamil Depta, Michał Mirochna i Eryk Druzgała.

Orłowcy dobrze zaczęli, bo już w pierwszej minucie bramkarza Toporu Tenczyn pokonał Kamil Depta. Gospodarze wyrównali stan rywalizacji, ale przed przerwą na 2:1 strzelił Eryk Druzgała. Tuż po przerwie w przeciągu dziesięciu minut do siatki trafili Wiktor Syrek i Michał Mirochna, przez co wygrana myśleniczan wydawała się już zapewniona. Topór zdobył co prawda jeszcze jedną bramkę, ale odpowiedział na nią Wiktor Syrek, ustalając wynik zawodów na 5:2 dla drużyny Orła.

Topór Tenczyn - Orzeł Myślenice 2:5 (1:2)
Depta, Druzgała, Syrek 2, Mirochna

ORZEŁ: Baran - Jamrozik, Syrek, Wójtowicz, Ostrowski, Mirochna, Moskal, Kochan, Kyrylov, Depta, Druzgała oraz Galas, Gościniak, Białoń, Sobieszkoda, Jania, Dziadkowiec, Skoczylas