U17: Juniorzy młodsi rozgromili Śledziejowice, o gol do dwucyfrówki!

Orzeł Myślenice odniósł kolejne zwycięstwo w I lidze juniorów młodszych, pokonując LKS Śledziejowice aż 9:1 (2:1). Egzekucję rywali myśleniczanie rozpoczęli dopiero po przerwie, bo po pierwszej połowie prowadzili "zaledwie" 2:1. Dla Orłowców była to już druga wygrana tej wiosny, bo na inaugurację pokonali Topór Tenczyn 5:2.

Cztery gole w tym spotkaniu zdobył Kamil Depta, dwa razy do siatki trafił Kyryl Kyrylov, a  autorami pozostałych trafień byli Mateusz Wójtowicz oraz Dawid Salawa. Listę strzelców uzupełnił jeden z rywali, który strzelił bramkę samobójczą. Kolejne spotkanie podopieczni trenera Dawida Sudra zagrają dopiero 28 kwietnia, mierząc się na wyjeździe z LKS-em Rudnik.

Orzeł Myślenice - LKS Śledziejowice 9:1 (2:1)
Depta 5, Kyrylov 2, Wójtowicz, Salawa, samobójcza

ORZEŁ: Szafrański - Jamrozik, Syrek, Wójtowicz, Ostrowski (60 Skoczylas) - Druzgała, Mirochna, Galas (60 Sobieszkoda), Kyrylov, Gościniak (60 Salawa) - Depta