U17: Juniorzy młodsi pokonali Topór Tenczyn

Już drugi raz w tym tygodniu dublet ustrzelił Denis Babycz, z tym że tym razem w meczu juniorów młodszych z Toporem Tenczyn. Do siatki trafiali także Wiktor Grochal i Antoni Matejczyk, a te bramki wystarczyły do wygranej Orłowców 4:1 (2:0).

Podopieczni trenera Dawida Sudra zaprezentowali się z znacznie lepszej strony niż w ostatnich spotkaniach i w związku z tym mamy nadzieję, że ich forma zwyżkuje. W pierwszej połowie sobotniego spotkania z Toporem myśleniczanie wyszli na dwubramkowe prowadzenie, dzięki bramkom Denisa Babycza i Wiktora Grochala.

Po przerwie do siatki trafili co prawda rywale, ale Orłowcy zrewanżowali się golem Antoniego Matejczyka i kolejną bramką Denisa Babycza.

Orzeł Myślenice - Topór Tenczyn 4:1 (2:0)
Denis Babycz 2, Wiktor Grochal, Antoni Matejczyk

ORZEŁ: Baran - Jamrozik (70 Sobieszkoda), Kostiuk, Syrek, Jachymczak (50 Kochan) - Topa, Depta (50 Gościniak), Pilch, Grochal (41 Olesek), Babycz - Matejczyk