U17: Jeden gol rozstrzygnął starcie juniorów młodszych z Krakusem

W Krakowskiej Lidze Okręgowej B1 juniorzy młodsi Orła Myślenice rozpoczęli od dwóch wygranych i remisu, a w czwartej kolejce po raz pierwszy stracili punkty, przegrywając 1:0 w wyjazdowym meczu z Krakusem Nowa Huta. Mecz miał wyrównany przebieg, a Orłowcy byli nieskuteczni pod bramką rywali, bowiem mogli pokusić się o zdobycze bramkowe.

Najlepsze okazje zmarnowali Miłosz Kubic, czy Adrian Ciślik. W drugiej połowie napór Myśleniczan wzrastał z minuty na minutę, jednak szczelna defensywa gospodarzy nie pozwoliła na choćby wyrównanie do remisu podopiecznym trenera Łukasza Zająca.

Krakus Nowa Huta - Orzeł Myślenice 1:0 (1:0)

ORZEŁ: Burkat (46 Kowal) - Łapa, Miętka, Wójcik - Kuchnia (80 Lech), Kowalcze, Suder, Moskal (78 Ożóg) - Kowalkowski, Kubic (46 Kawecki), Ciślik