U15: Wysoka wygrana z Tenczynem, młodzicy strzelali w trampkarzach!

Aż pięciu zawodników z drużyny młodzików otrzymali szansę występu w meczu 1 ligi trampkarzy, w którym Orzeł Myślenice podejmował Topór Tenczyn. Orłowcy wygrali to spotkanie aż 9:1, a co ciekawe jeszcze w pierwszej połowie dwóch młodzików wpisało się na listę strzelców - Jakub Górka oraz Szymon Górka-Khafaga.

Już do przerwy Orzeł prowadził 5:0, a trener Michał Lech zdecydował się na oszczędzenie podstawowych zawodników i szansę otrzymali nie tylko zmiennicy, ale także gracze z drużyny młodzików. Oprócz wspomnianych Jakuba Górki oraz Szymona Górki-Khafagi zagrali też Adam Nowacki, Jakub Szlachetka oraz Adrian Ciślik.

Dwa gole w tym spotkaniu zdobył Jakub Pitak, a po jednym Krzysztof Górka, Błażej Braś, Patryk Kiebuła, Jakub Fąfara i Karol Łabędzki.

Orzeł Myślenice - Topór Tenczyn 9:1 (5:0)
Pitak 2, K.Górka, J.Górka, Sz.Górka-Khafaga, Braś, Kiebuła, Fąfara, Łabędzki

ORZEŁ: Kuchnia - Lech, K.Górka, Łabędzki, Orzechowski - Braś, Szczurek, Gromala - J.Górka, Pitak, Sz.Górka-Khafaga oraz P.Cyrek, J.Szlachetka, O.Szlachetka, Kiebuła, Nowacki, Fąfara, Cieślik