U15: Wygrana z Wisłą Czarny Dunajec, Orłowcy wiceliderem MLT!

Orzeł Myślenice jest beniaminkiem drugiej grupy Małopolskiej Ligi Trampkarzy, ustępując w ligowej tabeli tylko Unii Oświęcim. W ubiegłą niedzielę podopieczni trenera Marka Łacnego, zastępowanego wyjątkowo przez prowadzącego drugą drużynę Jakuba Stasiaka, wygrali u siebie z Wisłą Czarny Dunajec 5:2. Po czterech kolejkach Orłowcy zgromadzili 10 punktów, notując trzy zwycięstwa i remis!

Strzelanie szybko rozpoczął Kacper Dudzik, wahadłowy Orła po indywidualnej akcji pewnie pokonał bramkarza, a kilka minut podwyższył prowadzenie zamykając akcję na lewej flance skutecznym strzałem. Na początku drugiej połowy rywale pokonali co prawda Radosława Nalepę, ale biało-zieloni podrażnieni takim obrotem sprawy ruszyli do ataku i odskoczyli na trzybramkowe prowadzenie. Do siatki trafiali Brajan Kubiczek i Maksymilian Szklarz. W końcówce obie ekipy strzeliły jeszcze po jednej bramce - na trafienie rywali odpowiedział Antoni Hudaszek, strzelając na 5:2.

Orzeł Myślenice - Wisła Czarny Dunajec 5:2 (2:0)
Dudzik 2, Kubiczek, Szklarz, Hudaszek

ORZEŁ: Nalepa - Konieczny, Hudaszek, Pluszczyk - Cygan, Żądło, Szydłowski, Dudzik - Kubiczek, Płoszaj, Szklarz oraz Burkat, Bajer, Horabik, Hosaja, Modes, Płaczkowiec, Zając