U15: Trampkarze zainaugurowali wiosnę zwycięstwem!

To nie było łatwe starcie dla podopiecznych trenera Michała Lecha, ale w swoim pierwszym wiosennym meczu ligowym zainkasowali komplet punktów, wygrywając z Szkołą Futbolu Staniątki na wyjeździe. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:2 (0:1) dla Orła Myślenice, a do siatki trafiali Błażej Braś, Kacper Szczurek oraz Grzegorz Kowal.

Orłowcy niezbyt dobrze weszli w to spotkanie, bo to gospodarze prowadzili do przerwy 1:0. Piorunujący początek miała za to druga połowa, bo najpierw w bodaj 15 sekundzie po gwizdku sędziego do wyrównania doprowadził Błażej Braś, a pięć minut później myśleniczanie cieszyli się z bramki zdobytej przez Kacpra Szczurka.

Kontrolę nad meczem dało później trafienie Grzegorza Kowala, ale w końcówce Szkoła Futbolu Staniątki strzeliła jeszcze gola kontaktowego, który zagwarantował nerwową końcówkę. Ostatecznie jednak to podopieczni trenera Michała Lecha sięgnęli po komplet punktów na trudnym terenie, a już w najbliższą sobotę czeka ich kolejne ligowe starcie - tym razem na boisku w Drogini zmierzą się z kolejnym trudnym rywalem - Puszczą Niepołomice.

Szkoła Futbolu Staniątki - Orzeł Myślenice 2:3 (1:0)
Błażej Braś, Kacper Szczurek, Grzegorz Kowal

ORZEŁ: Kuchnia - Sroka, Górka, Łabędzki, Szlachetka - Fąfara, Szczurek, Gromala, Kiebuła, Braś - Kowal oraz P.Cyrek, Kołodziejczyk