U15: Trampkarze w samej końcówce stracili punkty...

Trampkarze Orła Myślenice pomimo wielu dogodnych sytuacji nie zdołali przechylić szali zwycięstwa na swoją korzyść w starciu z Szkołą Futbolu Staniątki. Podopieczni trenera Marka Pajki przegrywali już 2:0, ale zdołali doprowadzić do remisu i kto wie jak potoczyłyby się losy spotkania gdyby sędzia uznała bramkę na 3:2 dla Orła. Odgwizdała jednak niesłusznie spalonego, a rywale w ostatnich pięciu minutach zdobyli dwa gole i zgarnęli komplet punktów.

Orłowcy mieli już uwagi do pierwszej bramki rywali ze względu na zagranie ręką. Później nie wystrzegli się błędów i stracili drugą bramkę. Po stronie Orła szczęścia próbowali Jakub Fąfara, Wojciech Lech oraz Szymon Górka-Khafaga, ale zdecydowanie najbliżej zdobycia bramki był Jakub Pitak, który strzelał tuż obok słupka. Bramkarz rywali obronił ponadto dobry strzał Jakuba Stankiewicza z rzutu wolnego.

Zawodnicy Orła stwarzali więc dużo sytuacji, ale brakowało skutecznego wykończenia. Ta sztuka udała się w końcu Jakubowi Pitakowi, który w sytuacji sam na sam minął bramkarza i trafił do siatki. Tuż po przerwie po zespołowej akcji Jakub Pitak strzelił na 2:2, a Orłowcy napierali w celu zdobycia zwycięskiego gola. Na dziesięć minut przed końcem ta sztuka się udała, gdy po akcji Szymona Górki-Khafagi i prostopadłym podaniu gola zdobył Jakub Pitak, ale sędzina niestety bramki nie uznała.

Orzeł chciał iść za ciosem i tę bramkę zdobyć, jednak nadział się na kontrę i Szkoła Futbolu Staniątki zdobyła bramkę na 3:2. Już w ostatniej minucie rywale po rzucie wolnym ustalili jeszcze wynik na 4:2. Podopieczni trenera Marka Pajki mogą pluć sobie w brodę po tym spotkaniu, bo mieli mnóstwo sytuacji, by wygrać, jednak zagrali nieskutecznie pod bramką rywali.

Szkoła Futbolu Staniątki - Orzeł Myślenice 4:2 (2:1)
Pitak 2

ORZEŁ: P.Cyrek - K.Cyrek, Lech, Nowak, Stankiewicz - Żak, Pitak, Fąfara, Górka-Khafaga, J.Górka, Juszczak oraz Rutka, Kania, Sroka, Łapa, Banowski, Zięba