Pokazali się z dobrej strony, Cekawka ogrywa Jawor!

To był szczególny mecz dla rezerw Orła Myślenice, gdyż popularna Cekawka zagrała przed szerszą publicznością podczas pikniku z okazji zakończenia lata z Orłem Myślenice, mierząc się z Jaworem Jawornik. Sobotnia impreza mająca na celu zbiórkę pieniędzy na doposażenie sprzętowe grup młodzieżowych okazała się organizacyjnym sukcesem, a oprócz wygranej pierwszego zespołu, trzy punkty zgarnęli również zawodnicy rezerw.

Podopieczni trenera Bartłomieja Nawieśniaka świetnie rozpoczęli spotkanie, bo już w drugiej minucie przepięknego gola zdobył Mark Ponomarenko. Ukraiński pomocnik ze skraju pola karnego uderzył technicznie w samo okienko bramki Jawora. Później myśleniczanie wciąż napierali i między innymi do siatki trafiał Marek Pajka, jednak sędzia dopatrzył się spalonego, a swoje okazje mieli też Michał Lech i Wojciech Żądło.

W końcówce pierwszej połowy prowadzenie podwyższył Wiktor Syrek, który pozazdrościł Markowi Ponomarence i również popisał się znakomitym strzałem z dystansu, a piłka tuż przy słupku wpadła do siatki. Kolejne gole padały już w drugiej połowie, najpierw świetnie z obrońcą na plecach odwrócił się w polu karnym Michał Lech i jak za dawnych lat ze stoickim spokojem trafił do siatki, a następnie bramkę zdobył Piotr Sraga. Graczy Jawora stać było jedynie na honorowe trafienie w efekcie czego mecz zakończył się wygraną Cekawki 4:1 (2:0).

Orzeł II Myślenice - Jawor Jawornik 4:1 (2:0)
Ponomarenko, Syrek, Lech, Sraga

ORZEŁ: Majda - Jamrozik (46 Wygona), A.Sroka, Syrek (46 Wójtowicz), Lesiński - Sraga, Żądło, Lech, Zieliński (54 Zlezarczyk), Ponomarenko (46 Mikołajczyk) - Pajka (46 Druzgała)