U15: Trampkarze przypieczętowali wicemistrzostwo I ligi!

Zawodnicy Orła Myślenice zakończyli już rozgrywki sezonu 2018/19 w I lidze okręgowej trampkarzy myślenicko-wielickiej. Podopieczni trenera Michała Lecha w wiosennych rozgrywkach wywalczyli wicemistrzostwo tych rozgrywek, co można z pewnością przedstawiać w kategoriach sukcesu. 

Orłowcy byli zdecydowanie jedną z najlepszych ekip w pierwszoligowych rozgrywkach, bo na przestrzeni całej rundy ulegli tylko ostatecznemu mistrzowi I ligi Pcimiance Pcim, a także w rewanżu z Wieliczanką Wieliczka, gdzie drużyna Orła w dużej mierze oparta była na młodzikach. Cieszy fakt, że młodsi zawodnicy we wszystkich kategoriach wiekowych otrzymują szanse gry ze starszymi kolegami, a taka polityka kadrowa Orła Myślenice nawet kosztem wyników w obecnej chwili z pewnością zaowocuje w przyszłości, patrząc na piłkarską edukację naszych wychowanków.

W swoim ostatnim meczu trampkarze zagrali w Tenczynie z tamtejszym Toporem i ostatecznie wygrali aż 7:0. Po dwa gole w tym meczu strzelili Jakub Karpierz i Błażej Braś, natomiast po jednym Wojciech Lech, Jakub Pitak oraz Bartłomiej Gromala. Teraz myśleniczanie udadzą się na zasłużony odpoczynek, a w kolejnym sezonie zawodnicy z rocznika 2004 reprezentować już będą zespół juniorów młodszych.

Z tego miejsca serdecznie dziękujemy trenerowi Michałowi Lechowi za świetną pracę wykonaną z trampkarzami Orła Myślenice w tym sezonie. Słowa uznania kierujemy także za poświęcenie trenera Tomasza Góralika, który pracował nad przygotowaniem fizycznym naszych młodych Orłów oraz kierownika Dariusza Łabędzkiego za wytężoną pracę w każdym meczu. 

Topór Tenczyn - Orzeł Myślenice 0:7
Braś 2, Karpierz 2, Pitak, Gromala, Lech

ORZEŁ: Rutka - Szlachetka, Łabędzki, Górka, Fąfara - Gromala, Kiebuła, Sroka, Braś, Kowal - Pitak oraz Karpierz, Orzechowski, Kołodziejczyk, Lech