Cekawka wygrała z Karpatami Siepraw

W swoim przedostatnim meczu ligowym bieżącego sezonu rezerwy Orła Myślenice wygrały z Karpatami II Siepraw 3:1. Podopieczni trenera Bartłomieja Nawieśniaka nie mieli w tym meczu łatwego zadania, ale stanęli na wysokości zadania. Bramki strzelali Mateusz Mistarz, David Shalabaiev oraz Kamil Ostrowski.

Od początku meczu to Cekawka była jednak stroną dominująca. Efektem tego był zdobyty gol przez Mateusza Mistarza, który wykorzystał podanie wzdłuż bramki od Davida Shalabaieva i z najbliższej odległości wpakował piłkę do siatki. Pięć minut później Orłowcy podwyższyli prowadzenie znów za sprawą Shalabaieva. Tym razem zawodnik rodem z Ukrainy w sytuacji sam na sam minął bramkarza i skierował piłkę do pustej bramki. W pierwszej połowie gospodarze odpowiedzieli tylko raz, ale w sytuacji sam na sam świetnie spisał się Arkadiusz Majda.

Druga połowa również przyniosła wiele sytuacji bramowych dla Cekawki. Bliscy szczęścia byli Daniel Jania, Kamil Ostrowski, Mateusz Mistarz i Wojciech Żądło. Nic nie wskazywało nerwowej końcówki spotkania, ale wtedy to Karpaty doszły do głosu i strzałem z głowy z najbliższej odległości złapali kontakt. W końcówce meczu jeszcze dwa razy było groźnie pod bramką Myśleniczan, lecz to oni wyprowadzili zabójczą kontrę i zdobyli gola który był ozdobą tego meczu. Bartłomiej Nawieśniak zagrał na wolne pole do Wojciecha Żądły, a ten fantastycznym przerzutem wypatrzył Rafała Srokę (niczym Zieliński Grosickiego w ostatnim meczu Polski z Izraelem) ten zgrał z pierwszej piłki do Ostrowskiego, który kapitalnym strzałem z pierwszej piłki z 12 metrów posłał piłkę w okienko bramki.

Karpaty II Siepraw - Orzeł II Myślenice 1:3 (0:2)
Mistarz, Shalabaiev, Ostrowski

ORZEŁ: Majda - Wygona, Płatek, Cięciel, Górnik - R.Sroka, Żądło, Ostrowski, Mistarz, Shalabaiev (60 Zlezarczyk) - Jania (70 Nawieśniak)