U15: Trampkarze na remis z Karolem, został jeden mecz i matematyka...

W przedostatniej kolejce pomimo wielu sytuacji podbramkowych nie udało się wygrać zawodnikom Orła Myślenice z Karolem Wadowice w Małopolskiej Lidze Trampkarzy. Mecz zakończył się wynikiem 1:1 i Orłowcom pozostało jedno spotkanie z ostatnią w tabeli Unią Tarnów, a aby pozostać na tym szczeblu rozgrywkowym potrzebne są porażki Karola i Górnika Wieliczka w ostatnim jesiennym rozdaniu.

Podopieczni trenera Michała Lecha mogli mieć znacznie bardziej komfortową sytuację, ale zabrakło im nieco skuteczności. Znakomite okazje zmarnowali między innymi Jakub Pitak, Kacper Szczurek, czy też Jakub Karpierz. Nie sposób nie wspomnieć o szansach rywali, bo między innymi z linii bramkowej piłkę wybijał Wojciech Lech. Jedyną bramkę dla Orła zdobył Karol Łabędzki, który popisał się fantastycznym strzałem w okienko z około 25 metrów. Rywale gola zapewniającego punkt zdobyli w bardzo podobnych okolicznościach.

Orzeł Myślenice - Karol Wadowice 1:1
Łabędzki

ORZEŁ: Kuchnia - Lech, Górka, Łabędzki, Sroka - Szczurek, Gromala, Kiebuła, Orzechowski, Karpierz - Pitak oraz Cyrek, Kowal, Stankiewicz, Kołodziejczyk, Dzlachetka