U15: Rollercoaster w meczu trampkarzy, zadecydował gol w ostatniej minucie!

Do przerwy Raba Dobczyce prowadziła 3:1 w meczu I ligi trampkarzy z Orłem Myślenice. Później po fantastycznym pościgu podopiecznych trenera Łukasza Zająca i hat-tricku Antoniego Kowalcze myśleniczanie doprowadzili do remisu 4:4. Niestety o końcowym wyniku przesądził gol miejscowych już w doliczonym czasie gry i Orzeł prowadził 5:4.

To był prawdziwy rollercoaster! Szkoda, że nie udało się naszym trampkarzom wywieźć choćby punktu z Dobczyc, a szczególnie boli strata bramki już w doliczonym czasie gry. Taki jest jednak futbol, uczy pokory i charakteru. Cieszymy się, że Orłowcy pomimo niekorzystnego wyniku do przerwy, zdołali wrócić do gry w tym meczu i doprowadzili do remisu. Kolejny mecz Orzeł zagra w sobotę z Zielonymi Niegowić.

Raba Dobczyce - Orzeł Myślenice 5:4 (3:1)
Kowalcze 3, samobójcza

ORZEŁ: Matoga - Hankus, Ożóg, Majda, Mitana - Kuchnia, Gołąb, Lech, Sułek, Kowalcze - Ciślik oraz Nowacki, Oramus, Kiebzak, Janik, Kęsek, Miączyński