U15: Remis w Modlniczce po trzech karnych dla rywali...

Dwa gole Piotrka Cygana oraz trafienia Brajana Kubiczka i Maksymiliana Szklarza w pierwszej połowie wyjazdowego meczu Małopolskiej Ligi Trampkarzy ze Sportowcem Modlniczka dały prowadzenie 4:3. Po przerwie padł już tylko jeden gol i to dla rywali, przez co mecz zakończył się remisem 4:4.

Podopieczni trenera Marka Łacnego walczą zaciekle o pozostanie na szczeblu wojewódzkim, nieco potracili punktów wczesną wiosną i stoją przed wymagającym zadaniem w drugiej części rundy wiosennej. Znamy jednak potencjał tej ekipy i wierzymy, że zdobycze punktowe będą bardziej okazałe. W meczu ze Sportowcem aż trzy gole dla rywali padały po rzutach karnych.

Sportowiec Modlniczka - Orzeł Myślenice 4:4 (3:4)
Cygan 2, Kubiczek, Szklarz

ORZEŁ: Burkat - Pluszczyk, Konieczny, Hudaszek, Bajer, Cygan, Kubiczek, Madej, Żądło, Hosaja, Szklarz oraz Nalepa, Obajtek, Modes, Paszcz, Zając, Płaczkowiec